15.04.2024

Піщанська СТГ

Подільський район, Одеська область

Відбулася перша сесія VIII-го скликання Піщанської сільської ради

Перед її початком голова територіальної виборчої комісії Тетяна Мальована оголосила підсумки виборів, зачитавши постанову ТВК №33 від 29 жовтня 2020 року. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять передчасно померлого новообраного депутата Сергія Покотила. Його місце у списку поки що залишається вільним…

Обрані  21  депутат Піщанської сільської ради та її голова  Олексій Пантілєєв присягнули на вірність громаді та народу України, отримали посвідчення.

Звертаючись до присутніх, очільник Піщанської ОТГ подякував виборцям за довіру, привітав новообраних депутатів, зазначивши, що їх діяльність (хоч і на громадських засадах!) є дуже відповідальною. Олексій Анатолійович також закликав народних обранців діяти однією командою в інтересах мешканців громади.

— Давайте забудемо про партійні прапори, під якими прийшли до Піщанської сільської ради. Адже ми маємо в першу чергу представляти інтереси громадян, які нас обрали. А вони не завжди співпадають з інтересами партій.

У порядку денному депутати розглянули важливі організаційні питання. Зокрема, шляхом таємного голосування обрали секретаря Піщанської сільської ради – Валентину В’ячеславівну Гуллу.

Прийнято рішення про реорганізацію юридичних осіб Гербінської, Пужайківської та Шляхівської сільських рад шляхом приєднання їх до Піщанської.

Рішенням сесії було припинено повноваження сільських голів та утворено старостинські округи. Новопризачені старости Галина Володимирівна Дідурик (Гербінський старостинський округ), Сергій Іванович Даліщук (Пужайківський) та Володимир Дем’янович Шпарута (Шляхівський) прийняли присягу посадових осіб.

У зв’язку зі створенням громади у штатний розпис сільської ради на 2021 рік внесено суттєві зміни,  введено сім нових посад. Так, окрім старост та діловодів  – введено посаду заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, на яку затверджено колишнього Піщанського сільського голову Володимира Дмитровича Гербенського, а також – начальників структурних підрозділів, які буде створено в апараті сільської ради (рішення про це  прийнято під час сесії). Серед них –  відділ земельних відносин, архітектури та містобудування; фінансовий та юридичний відділи; відділ освіти, культури молоді та спорту; служба у справах дітей.

Також депутати затвердили склад постійних депутатських комісій та виконкому.

У роботі сесії взяли участь голова Подільської райдержадміністрації Михайло Лазаренко та заступник голови Балтської РДА Оксана Тисячна, начальник сектору превентивної діяльності Балтського відділу поліції Дмитро Слюсаренко, представники Балтської районної ради.

 

 

Залишити відповідь