15.04.2024

Піщанська СТГ

Подільський район, Одеська область

Оголошення про формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Піщанській сільській раді

1 min read

05.09.2023 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2023 року №812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», листа Подільської районної військової адміністрації Одеської області від 25.08.2023р. № 02-15/04/1071 оголошується про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Піщанській сільській раді (далі – Рада ВПО).

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Піщанській сільській раді є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, утвореним на підставі розпорядження сільського голови для участі у реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальної громади у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції.

До складу Ради входять представники Піщанської сільської ради, внутрішньо переміщені особи, представники громадських організацій, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських організацій документів в електронній та/або паперовій формі, а саме:

1) заяви у довільній формі;

2) документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

3) документа про освіту (за наявності);

4) мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;

5) відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);

6) довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, або листа громадської організації щодо включення до складу Ради представника громадської організації.

Склад Ради затверджується строком на два роки. Особа може бути призначена членом Ради не більше ніж на два строки повноважень поспіль.

Пропозиції щодо включення до складу Ради подаються в електронній формі на офіційну електрону адресу Піщанської сільської ради: silrada07@ukr.net до 20 вересня 2023 року включно.

Залишити відповідь