15.04.2024

Піщанська СТГ

Подільський район, Одеська область

Всесвітній день води – 2024

1 min read

Кампанія до Всесвітнього дня водних ресурсів, що відбудеться  22 березня 2024 року, вже почалася. Цього року його темою є «Вода для миру», яка зосереджена на важливій ролі води в стабільності та процвітанні світу. Коли води не вистачає або вона забруднена, або коли люди мають нерівний або зовсім відсутній доступ до води, може зрости напруженість між громадами та країнами.  Понад 3 мільярди людей у всьому світі залежать від води, яка перетинає національні кордони. Однак із 153 країн, які мають спільні річки, озера та водоносні горизонти зі своїми сусідами, лише 24 країни повідомляють про наявність угод про співпрацю щодо всієї спільної води.  Оскільки вплив зміни клімату зростає, а населення планети зростає, ми повинні об’єднатися навколо захисту та збереження нашого найціннішого ресурсу.  Працюючи разом, щоб збалансувати права людини та потреби кожного, вода може стати стабілізуючою силою та каталізатором сталого розвитку.

 

Всесвітній день водних ресурсів відзначається Організацією Об’єднаних Націй (ООН), яку координує ООН-Вода. Щороку він підвищує обізнаність про важливу проблему, пов’язану з водою, і надихає на дії для подолання кризи водопостачання та санітарії.  Цього року Цільова група членів та партнерів UN-Water координується Європейською економічною комісією ООН (ЄЕК ООН) та Організацією ООН з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО).

Звертаюсь до всіх небайдужих  до проблем довкілля жителів Піщанської громади провести різноманітні заходи  екологічного спрямування на водоймах громади.Це може бути  прибирання ПЗС річок, ставків від сміття з частковою висадкою дерев тощо.Дякую за розуміння.

Залишити відповідь