22.11.2024

Піщанська СТГ

Подільський район, Одеська область

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для бджолярі

1 min read

 

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ 

 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

для бджолярів

 

м. Одеса 2019 р.

      З метою упередження фактів отруєння бджіл та налагодження комунікативної роботи пасічника з аграріями та іншими зацікавленими сторонами пропонуються покрокові дії які рекомендовано використовувати пасічнику у своїй діяльності.

 ДІЯ №1

     – На даному етапі  пасічнику рекомендовано звернутись до органів місцевого самоврядування із заявою про реєстрацію пасіки та подати її за місцем свого проживання/реєстрації, якщо вони збігаються або за місцем реєстрації юридичної особи.

ДІЯ №2

ОБСТЕЖЕННЯ ПАСІКИ ФАХІВЦЯМИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ
 

– На даному етапі  пасічник повинен звернутися до районного/міжрайонного/міського управління Головного управління Держпродспоживслужби, яким проводиться відбір матеріалу, здійснюється його аналіз та робиться відмітка у ветеринарно-санітарному паспорту пасіки.

 

ДІЯ №3

       –    Ветеринарно-санітарний паспорт видається шляхом його заповнення фахівцями ветеринарної медицини згідно Наказу № 184/82 від 20.09.2000 року.

 

 ДІЯ №4

    –    З метою недопущення конфліктних ситуацій та налагодження плідної роботи з аграріями, у випадку розміщення пасіки на земельних ділянках сільгоспвиробника, рекомендовано звернутись до нього з відповідною заявою.

–    Потім рекомендовано проінформувати агровиробника, органи місцевого самоврядування, Держпродспоживслужби та екологічної інспекції про місце та період розташування пасіки

 

 ДІЯ №5

 

ІНФОРМУВАННЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ЗЕМЛЕВЛАСНИКА ТА РАЙОННОГО/МІЖРАЙОННОГО/МІСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ПРО ПЛАНУЄМЕ МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ (КОЧІВЛЮ) ПАСІКИ

 

–    Якщо пасічник здійснює кочівлю бджіл, рекомендовано проінформувати органи місцевого самоврядування і агровиробника про плануєме місце та період кочівлі пасіки.

–    У випадку коли кочівля пасіки короткочасна та неможливо встановити агровиробника, поблизу ділянок  якого розміщено  пасіку, необхідно залишити контактні дані пасічника (номер телефону, ПІБ)

ДІЯ №6

 

ПЕРЕВЕЗЕННЯ (КОЧІВЛЯ) БДЖІЛ НА МЕДОЗБІР ТА ЗАПИЛЕННЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА ПІДСТАВІ ДОВІДКИ АБО ВЕТЕРИНАРНОГО СВІДОЦТВА, ВИДАННИХ ФАХІВЦЯМИ ВЕТЕРИНРАНОЇ МЕДИЦИНИ
 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь