22.11.2024

Піщанська СТГ

Подільський район, Одеська область

Балтське МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ПАСІЧНИКІВ

1 min read

A person stands angrily beside a red exclamation mark

  Підставою для внесення органами місцевого самоврядування до відомості на отримання дотації за бджолосім’ї є реєстрація потужності фізичної особи або суб’єкта господарювання, які є власниками бджолосімей, у державному реєстрі потужностей операторів ринку. Державна реєстрація бджолопасік здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про бджільництво», порядку реєстрації пасік та порядку видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки, Закону України про безпечність і якість харчових продуктів та Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам (наказ МінАП України № 39 від 10.02.2016р., зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 березня 2016 р. за № 382/28512).

Власник пасіки подає заяву до Держпродспоживслужби в районі щодо отримання ветеринарно-санітарного паспорта та державної реєстрації.

Державна лабораторія ветеринарної медицини проводить:

Закон України «Про бджільництво»,  Порядку реєстрації пасік, затверджений Наказом Міністерства аграрної політики України і Української академії аграрних наук за №184/82 від 20.09.2000), Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл, затвердженої наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України   від 30.01.2001року №09, Зареєстровано в Міністерстві м. Київ юстиції України 12 лютого 2001 р. за N 131/5322   Надання лабораторних ветеринарних  послуг  визначениі наказом МінАП України № 96 від 13.02.2013р.)

1.Дослідження зразків підмору,  стільників, сировини проводиться на  вароатоз, акарапідоз, нозематоз ( за рахунок держави) та браульоз – 15,33грн., амебіаз – 13,37 грн.(за рахунок власника пасіки)  із розрахунку  з 10 вуликів – одна проба, або 10% від усієї кількості  бджолосімей.

  1. Видає експертний висновок.

Державна лікарня ветеринарної медицини проводить :

(ч.1 ст.13 Закону України «Про бджільництво», п.п.4 Порядку реєстрації пасік, затверджений Наказом Міністерства аграрної політики України і Української академії аграрних наук за №184/82 від 20.09.2000), (ст.34 Закону України «Про бджільництво») Надання ветеринарних  послуг  визначениі наказом МінАП України № 96 від 13.02.2013р.)

1.Обстеження

– ІІІ. 1.11 Кліничний огляд 1 бджолосім’ї – 29,73 грн. (без ПДВ);

  1. Виклик спеціаліста ветеринарної медицини – 29,49 грн. (без ПДВ);
  2. Виїзд спеціаліста ветеринарної медицини за 1 км. – 5,09 грн. (без ПДВ) за умови  виїзду особистим транспортом;.

 

2.Складається Акт обстеження пасіки

Протягом 30 днів спеціаліст лікарні видає ветеринарно-санітарний паспорт, або вносить щорічні дані досліджень та обстежень в наявний паспорт. У паспорті відображаються: характеристика пасіки, її ветеринарно-санітарний стан, епізоотична обстановка, дані лабораторних досліджень, результати проведених лікувально-профілактичних заходів. Державна лікарня ветеринарної медицини веде журнал обліку виданих ветеринарно-санітарних паспортів пасік.

Управління Держпродспоживслужби в районі або місті здійснює державну реєстрацією (безплатно) згідно Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності і якості харчових продуктів» та Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам (первинне виробництво, зберігання, реалізація). Пасіці присвоюється особистий реєстраційний номер. У ветеринарно-санітарному паспорті пасіки робиться відмітка про державну реєстрацію (печатка Держпродспоживслужби, номер і дата наказу державної реєстрації, особистий реєстраційний номер).

 

Залишити відповідь